Bilboard Kağıdı

 

İster hizmet ister imalat sektörü olun, istediğiniz hedefe varmak, daha çok kazanmak, geniş kitlelere ulaşmak ve kalıcı olmak için en çok başvuracağınız yöntem hiç şüphesiz reklam ve tanıtımdır.

BİZE ULAŞIN!

Kağıt Grupları:

Klasik ve ışıklı olmak üzere iki ayrı kategorisi bulunan bu ürünlerin satışını yapan firmamız ; farklı boyut ve özelliklerdeki Billboard Kağıtları Satışı ile Pazar payınızı arttırmakta, daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlamaktadır. Billboard Kağıdı Fiyatları ve merak ettiğiniz her konuda bize ulaşın.

Kimi zaman ürün yada hizmet kalitesinin bile önüne geçerek inanılmaz sonuçlara imza atan bu sektörde kullanılan pek çok yöntem bulunmakla birlikte reklam yada duyuruların belli bir hedef kitleye hitap edenleri için en uygun yöntem Billboard Çeşitleridir. Yerel yönetimlerin yaklaşan etkinlikleri, hizmetlerini duyurmak için kullandığı, firmaların ürünlerinin reklamını yapmak için sıklıkla başvurduğu, sinema, konser, etkinlik ve organizasyon daha geniş kitlelere yayılması için başvurulan Billboard Modelleri daha pek çok amaç için kullanılan, özellikle trafik ve insan geçişlerinin yoğun olduğu alanlara koyulan yeni nesil reklam araçlarıdır.

Yerel yönetimlerin, özel işletmelerin, hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların ve televizyon, sanat çevresinin reklamlarını yapabilmek, özellikle büyük şehirlerde daha geniş kitlelere ulaşarak kendilerini ifade edebilmek ve yaptıklarını anlatabilmek için kullandıkları Billboard Çeşitleri, reklamın büyük önem arz ettiği günümüzde en etkili ve en ekonomik yöntemlerden birini oluşturmaktadır.

Suya karşı yüksek dayanım gücü bulunan, hem yaş hem de kuruyken kolay kolay yırtılmayan, opak yapısı sayesinde parlama yapmayan, geniş ebat seçeneği ile her beklentiye cevap veren Billboard Kağıdı Çeşitleri geniş ürün seçeneği ve son derece ekonomik Billboard kağıt Fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Solmadan, deforme olmadan her türlü hava koşulunda uzun süre panoda kalan ve bu sayede kendisinden beklenen amaca uzun süre hizmet eden bu ürünler hem ofset hem de serigrafi baskı için idealdir.

CITYLIGHT : Işık geçirgen (1,27*200m)

BLUEBACK :Işık geçirmeyen arkası mavi (205*200,5m)

MEGALIGHT :Yırtılmaz (2,55*200m)


Sizin için Seçtiklerimiz