One Way Vision

 

One Way Vision ,binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır.

BİZE ULAŞIN!

One Way Vision terimi halk arasında Delikli Folyo olarakta kullanılır. Cephe Giydirme; One Way Vision diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Işık geçirgen özellikleri sayesinde cam kaplama yada giydirme için kullanılan, delikli yapısı ile uygulandığı alanların dışarıdan görünmesine izin vermeyen One Way Vision Baskı, buna karşın içerden dışarısının görünmesine mani olmadan camın görevine devam etmesini sağlar.

Uzun ömrü, uv ışınlarına karşı dayanımı ve dijital baskıya elverişli yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan One Way Vision Çeşitleri, reklam piyasasının da en gözde ürün seçeneklerinden bir tanesidir.Üzerine dijital baskı yöntemi ile uygulanan resim, yazı, tanıtım ve sloganları kullanıldıkları camlarda oldukça geniş kitleler tarafından görülmesine olanak tanıyan, bunun yanı sıra estetik duruşu ile yine bulunduğu alanlara dekoratif bir görünüm katan bu ürünler hem etkili bir reklam hem de iyi bir dekorasyon malzemesidir.

Üstü kuşe ile perfore edilmiş beyaz lamineli esnek yapışkanlı delikli bir üründür.Eşit oluşturulmuş delikleri sayesinde camdan tek görüş efekti sağlamakta birlikte en büyük avantajı önden görsel reklamınızı kesintisiz yapabilirken ,arkadan da dışarıyı kesintisiz görebilmenizdir.

Kalınlık :0,15-0,2mm.

Ölçüler : 105cm / 127cm / 137cm / 152cm *50m


Sizin için Seçtiklerimiz