Transparan-Translucent Folyo

 

Adından da anlaşılacağı üzere saydam bir malzeme olan ve cam üzerinde dekor amaçlı kullanılan renkli ama saydam folyo seçeneklerden bir tanesidir.Transparan folyo çeşitleri hem cam dekorasyonunda hem de araç farlarında kullanılmaktadır.

BİZE ULAŞIN!

Transparan Folyo: Uv mukavemeti olan şeffaf renkli özel PVC filmdir. Parlak renkleri mevcuttur. Mükemmel soyulabilme özelliğine sahip, 137 g/m² ağırlığında, bir yüzü silikon kaplı kağıt Solvent poliakrilik, sökülmeyen bu film, içten aydınlatmalı semboller, pencere grafikleri ve kalıcı işaretler için özel olarak üretilmiştir ve bu filmle bilgisayar destekli tüm işlemleri yapmak mümkündür. Yapışkanın rengi değişmediği için hem kuru hem de ıslak uygulama imkanı sağlar.

Translucent Folyo: Transparan folyonun saydam olmayan versiyonudur. Genellikle trafik levhaları için kullanılan bir seçenek olan, üzerine vuran ışığı homojenize bir şekilde dağıtarak sürücüleri yormayan ve yalnızca ışıklı alanlarda kullanılan bir folyo türüdür.Mat yüzeyinden dolayı, istenmeyen yansımalar engellenebilmektedir.Işığı homojen olarak geçirir.Kalıcı yapışkanlıdır.


Sizin için Seçtiklerimiz